Dziś jest
PL EN DE UK LT

Konkurs Plastyczny dla najmłodszych „Podwodny świat” - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja

Konkurs Plastyczny dla najmłodszych „Podwodny świat”

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat do udziału w Otwartym indywidualnym Konkursie Plastycznym dla najmłodszych „Podwodny świat”.

Celem konkursu jest edukacja ekologiczna najmłodszych mieszkańców Mazur poprzez zabawę i kreatywne myślenie. Bardzo ważne jest jak najwcześniejsze przekazywanie wiedzy o unikalnej mazurskiej przyrodzie. Wiedza ta – z czasem poszerzana – będzie  procentować w przyszłości znajomością i dbałością o najbliższe otoczenie, w szczególności mazurskie jeziora.  Organizator konkursu liczy na wcześniejsze zapoznanie dzieci z fauną i florą mazurskich jezior, tak by wyposażone w wiedzę przez nauczycieli lub rodziców mogły przystąpić do wykonania prac.  Serdecznie zapraszamy do udziału. Prace można składać w biurze Organizatora (ul. Nowowiejska 4a, 11-500 Giżycko do 7 kwietnia br.)

 


Załączniki

  1. Regulamin konkursu
  2. Zgloszenie
Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-03-02 15:47 | Iwona Borzymowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too