Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Podziękowanie za kondolencje

Wszystkim, którzy wsparli mnie słowami otuchy, nadesłali kondolencje oraz uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych mojego Taty, pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie. Zbigniew Włodkowski wraz z rodziną

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 6 września do 31 grudnia br.

82 rocznica wybuchu II wojny światowej

"Kiedy się wypełniły dni i przyszło zginąć latem, prosto do nieba czwórkami szli żołnierze z Westerplatte." K.I. Gałczyński Pieśń o żołnierzach z Westerplatte

INFORMACJA NT ZAMKNIĘCIA DROGI GMINNEJ

W związku z organizacją Dożynek w Gminie Orzysz dnia 29 sierpnia 2021 r. ulica Orgodowa zostaje zamknięta na czas trwania imprezy tj. od godz. 7:00 do godz. 21:00. Organizatorem imprezy jest POLANA KULTURY Centrum BIblioteczno-Kulturalne w Orzyszu.

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego📸

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego📸 pt."Daleko padło jabłko od... moralności, dulszczyzna". Jury konkursowe w składzie: Adriana Piekarska, Elwira Zadroga i Magdalena Fijoł po zapoznaniu się z pracami postanowiło przyznać nagrody: I miejsce - voucher na 300 zł do Empiku otrzymuje obraz młodzieży z Centrum Młodzieżowego pod kierunkiem Małgorzaty Osieckiej II miejsce - voucher na 200 zł do Empiku otrzymuje obraz autorstwa Marka Osieckiego III miejsce - voucher na 100 zł otrzymuje obraz Kamili Dardzińskiej-Malon Wyróżnienie - voucher na 50 zł otrzymuje Danuta Jędrych. Po odbiór nagród zapraszamy do Biblioteki Polany Kultury. Dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy🥳🎊🎉

V Potrójna Mazurska Pętla

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. W związku z powyższym zaplanowano jak co roku wydarzenie, w których bezpłatnie, będą mogli uczestniczyć mieszkańcy oraz osoby przebywający w tym czasie na Mazurach.

ORZYSZ SIĘ SZCZEPI

Zachęcamy Państwa do zaszczepienia się w dniu 27.08.2021r. w godz. 14.00 – 20.00 podczas rozpoczynających się DNI ORZYSZA na Stadionie Miejskim w Orzyszu. To jest ostatnie w Orzyszu szczepienie w Mobilnym Punkcie Szczepień, gdzie można się zaszczepić jednorazowym preparatem firmy Johnson & Johnson. Dla osób, które z różnych względów nie będą mogły się zaszczepić w tym dniu, proponujemy szczepienie tym samym preparatem w miejscowości Ogródek w dniu 04.09.21r. w godz. 13.00 – 18.00 w Mobilnym Punkcie Szczepień usytuowanym przy Świetlicy Wiejskiej. Zapraszamy

fot. Kamil Kierzkowski

Deszcz i noc im niestraszne

Drygały okazały się najlepsze w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej. Ekipa z Drygał po Puchar Burmistrza Orzysza sięgnęła notując po drodze komplet zwycięstw.

Wyrazy głębokiego współczucia

Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Włodkowskiemu oraz Jego Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia i otuchy w trudnych chwilach z powodu śmierci Ojca składają koleżanki i koledzy z Urzędu Miejskiego w Orzyszu. Msza Święta żałobna odprawiona zostanie w poniedziałek 23 sierpnia 2021 r., o godz. 14.00 w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Okartowie.

Wnioski na stypendia szkolne na rok szkolny 2021/2022

Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, w szczególności gdy w rodzinie tej występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe.


Aktywni niepełnosprawni – raporty

Ważne – przeczytaj i wykorzystaj informacje dla swoich potrzeb lub podpowiedz innym, jakie korzyści niosą osobom niepełnosprawnym adresowane do nich programy.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too