Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Stadion Miejski zyska nowe szatnie

Gmina Orzysz otrzymała kolejne dofinansowanie na modernizację stadionu. Po uzyskanym w tym roku grancie z samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego tym razem finansowego wsparcia postanowiło udzielić Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.


28 sieprnia- Gminny Dzień Rodziny

Przypominamy 27- 28- 29 sierpnia 2021r. - święto gminy Orzysz 🌞 Dziś prezentujemy program drugiego dnia Dni Orzysza.

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

Od 1 lipca 2021 r. właściciel lub zarządca budynku mają obowiązek składania deklaracji o użytkowanym źródle ciepła do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Każdy budynek mieszkalny oraz niemieszkalny, który posiada źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW należy zgłosić wypełniając odpowiednią deklarację.


Bądź kreatywny! Weź udział w naszym konkursie!

Jeśli masz aparat fotograficzny (może być w telefonie😊), lubisz robisz zdjęcia, ale nie zajmujesz się tym zawodowo, to weź udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pn. „DALEKO PADŁO JABŁKO OD…MORALNOŚCI, DULSZCZYZNA”, organizowanym przez naszą Bibliotekę Polany Kultury. Zadaniem konkursowym jest wykonanie i przesłanie do nas fotografii inspirowanej lekturą tegorocznego Narodowego Czytania, tj. „Moralnością Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Szczegóły konkursu: www.polanakultury.orzysz.pl. oraz Fb Biblioteki Polany Kultury. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 16 sierpnia!

Dowódca IX zmiany Batalionowej Grupy Bojowej NATO ppłk Craig Broyles z wizytą u Burmistrza

W dniu dzisiejszym odbyło się robocze spotkanie dowódcy oraz żołnierzy nowej zmiany Batalionowej Grupy Bojowej NATO z oddziału "Bear", którzy zostali przypisani do bezpośredniej współpracy z miastem Orzysz. Podczas spotkania zostały omówione szczegóły współpracy, która już niebawem.

Czysta Orzysza 2021

Gmina Orzysz wzorem lat ubiegłych wspólnie ze OSP naszej gminy jest współorganizatorem strażackiej akcji porządkowej pn.: "Czysta Orzysza". W tym już po raz IX wspólnie zadbamy o orzyską rzekę, a także Jezioro Tyrkło.

Międzynarodowe projekty ze wsparciem

Miło nam poinformować iż Gmina Orzysz otrzymała dofinansowanie na zadanie pn.: „ PROMOCJA DOBRYCH PRAKTYK Z MIASTAMI PARTNERSKIMI GMINY Orzysz ”. W ramach zadania zorganizowana zostanie konferencja, podczas której omówione zostaną działania naszej gminy z miastami partnerskimi. Przedsięwzięcie współfinansowane będzie przez Samorząd Województwa Warmińsko- Mazurskiego w ramach Konkursu WM dla WM 2021 ”.

Branżowa Szkoła I stopnia w ZSP w Dąbrówce

Celem nauki w tej szkole jest uzyskanie przez młodocianego umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej niezbędnych do odpowiedzialnego wykonywania zawodu zarówno w charakterze pracownika, jak też w ramach samodzielnej działalności gospodarczej. Po ukończeniu Branżowej Szkoły I stopnia i zdaniu egzaminu z jednej kwalifikacji absolwent uzyska dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, a także otrzyma wykształcenie zasadnicze branżowe.

27 Sierpnia- Dni Orzysza

Szanowni Państwo ‼ Zachęcamy do zaplanowania ostatniego, wakacyjnego weekendu w Orzyszu. Czeka nas trzydniowe świętowanie. 🥳🥳🥳

„Partnerstwo. Przedsiębiorczość. Działanie”

To słowa kluczowe obozu szkoleniowego, który odbył się w Tykocinie w dniach od 1 do 7 lipca, w ramach realizacji projektu Litwa Polska Interreg, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too