Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Wakacje w bibliotece!

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na "wakacje w bibliotece". W każdy czwartek o 11:00 organizujemy zajęcia literacko-plastyczne - kalambury, quizy, zagadki, zabawy, kreatywne prace plastyczne oraz dywan interaktywny. Zgłaszajcie się do nas pod nr 533 564 991. Ilość miejsc ograniczona!

Prośba - potrzebna pralka

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu poszukuje sprawnej pralki automatycznej dla osoby niepełnosprawnej i schorowanej. Nie musi to być sprzęt nowy, ale zależy nam, by posłużył rodzinie możliwie najdłużej. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu własnym oraz osoby potrzebującej:)

fot. Kamil Kierzkowski

Na Saperów nie było mocnych

Nie było mocnych na 15 Batalion Saperów w Orzyskiej Lidze Piłki Nożnej. Wojskowi swoją wyższość nad rywalami udowodnili w każdej kolejce, nie przegrywając żadnego spotkania, a w decydującym o tytule starciu z ESM Pato Team wygrali 6:1. Pokonanym w tym pojedynku przypadło w udziale drugie miejsce, zaś podium zamknęli gracze HMWO.

DOBRY START 300 zmiany w składaniu wniosków

Informujemy, iż od 1 lipca 2021r. wnioski o świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia można składać tylko elektronicznie. Szczegóły na plakacie.


Kolejny finansowy zastrzyk na modernizację stadionu

Trzeci rok z rzędu Gmina Orzysz znalazła się na liście samorządów dofinansowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach konkursu pn. Małe granty na infrastrukturę sportową w Województwie Warmińsko-Mazurskim.

Zmiana funkcjonowania hali MOSiR w okresie wakacyjnym

Informujemy, że w związku z rozpoczętym okresem wakacyjnym, zmianie ulegają godziny funkcjonowania Sali widowiskowo-sportowej.

Burmistrz Orzysza uzyskał absolutorium i wotum zaufania za 2020 rok

Rada Miejska w Orzyszu podczas XXXVII sesji w dniu 30 czerwca 2021 roku jednogłośnie udzieliła absolutorium Burmistrzowi Orzysza Zbigniewowi Włodkowskiemu. Radni oraz Komisja Rewizyjna pozytywnie ocenili sprawozdanie z wykonania budżetu gminy za rok 2020.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Koło Gospodyń Wiejskich Okartowo i koło Gospodyń Wiejskich Ogródek wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 17 lipca br. w skansenie w Olsztynku. Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom. Finał Festiwalu odbędzie się 25 września 2021 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Najpierw jednak przed nami rywalizacja wojewódzka❗ Trzymamy kciuki✊ Czekamy na Państwa głosy do 17 lipca br. do godz.13.00

Konkursy Dożynkowe

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych, które przeprowadzone zostaną w ramach Dożynek Gminnych 2021. Tegoroczne święto plonów odbędzie się 29 sierpnia. Formularze zgłoszeniowe można składać do 16 sierpnia.

Nabór uzupełniajacy na rachmistrzów przedłużony do 9 lipca

Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski - Gminny Komisarz Spisowy w Orzyszu ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych, którzy będą wykonywać prace spisowe w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (NSP) 2021 na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. Narodowy Spis Powszechny 2021 trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00. Termin składania ofert: do 9 lipca 2021 r Szczegóły na stronie:

Dzień dziecka

Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" – edycja 2021 finansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too