Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kąpielisko Miejskie już otwarte

Wraz z początkiem wakacji na Plaży Miejskiej wystartowało strzeżone kąpielisko. Czynne będzie ono aż do 28 sierpnia w godz. 10:00-18:00 (z przerwą dla ratowników od godz. 13:30 do 14:30).

Chcesz spędzić tydzień w Tykocinie?

Kochani! Jesteście młodzi, aktywni? A może przedsiębiorczy? Planujecie założyć swój biznes? Mamy dla Was niezwykłą propozycję. W ramach realizacji projektu "Partnerstwo. Przedsiębiorczość. Działanie" organizujemy wyjazd na tygodniowy obóz w Tykocinie w terminie od 1 do 7 lipca. Obóz dedykowany jest dla osób w wieku od 16 do 29 lat, posługujących się językiem angielskim, na którym będzie można nauczyć się wszystkiego co wiąże się z przedsiębiorczością a przy okazji podszlifować angielski. Udział w obozie jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona! W sprawie szczegółów zapraszamy do Biblioteki Polany Kultury, lub pod nr. telefonu 533 564 991. Czekamy na Was! Szczegółowy plan obozu w załączniku! Maja Rostkowska koordynator projektu

„Primus Inter Pares - pierwszy wśród równych sobie”

Tradycją lat ubiegłych, w dniu wczorajszym w Bibliotece Polany Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najzdolniejszych uczniów z naszej gminy- PRIMUS INTER PARES- pierwszy wśród równych sobie.

Noc Świętojańska

Tak to matki nam podały, Samy także z drugich miały, Że na dzień świętego Jana Zawżdy sobótka palana. Jan Kochanowski, Pieśń świętojańska o Sobótce


Nasza cegiełka dla Natana

Nas też nie mogło zabraknąć na tym wspaniałym przedstawieniu. Pracownicy MOPS dołożyli swoją cegiełkę na pomoc Natanowi. Natanku, życzymy Ci powodzenia i trzymamy kciuki.

Życzenia z okazji Święta Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych

Obchodzony na pamiątkę powrotu do Polski 1 pułku czołgów Armii Polskiej gen. Józefa Hallera w 1919 roku.

Uwaga Konkurs!!!

Chcesz zdobyć kartę do empiku? Nagraj filmik jak czytasz, recytujesz lub śpiewasz utwór wybranego Patrona Roku 2021. Termin nadsyłania prac: 22.06.2021 na adres mgbporzysz@gmail.com

Azymut MŁODZIEŻ czyli Dzień Otwarty Centrum Młodzieżowego w Orzyszu

1 czerwca 2021 r. społeczność Orzysza postawiła pierwsze kroki w Centrum Młodzieżowym, nowej przestrzeni, stwarzającej nowe możliwości nastoletniej grupie mieszkańców miasta.

Świadczenie wychowawcze 500+ PRZYPOMINAMY !!

Przypominamy, że trwa składanie wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+ na okres świadczeniowy 2021/2022 który rozpoczyna się dnia 1 czerwca 2021 r. a kończy 31 maja 2022 r. Aby otrzymać świadczenie za m-c czerwiec 2021 r. wniosek należy złożyć do dnia 30 czerwca 2021r.

Partnerska wizyta w Gruzji

Kolejne znoszenie obostrzeń pandemicznych dało szansę na odnowienie i kontynuację partnerstwa między Orzyszem a miastem Gori w Gruzji. Z wielką radością Burmistrz przyjął zaproszenie Mera Konstantine Tavzarashvili do złożenia kolejnej wizyty w Gori, którą odbył wraz z delegacją w dniach 30.05-05.06.2021 r. Wizyta rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniająca Marszałka Józefa Piłsudskiego, w ten sposób również podkreślono niedawno obchodzoną rocznicę odzyskania niepodległości przez Gruzję.

fot. Kamil Kierzkowski

Miejscowi najlepsi w IV Mazurskich Zawodach w Wędkarstwie Spinningowym

137 szczupaków i 258 okoni - to wynik rywalizacji w IV Mazurskich Zawodów w Wędkarstwie Spinningowym, które 5 i 6 czerwca nad jezioro Orzysz ściągnęły rzeszę specjalistów od spinningu.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too