Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ratownicy wodni poszukiwani

W związku z planowanym otwarciem kąpieliska na Plaży Miejskiej w Orzyszu (26.06-28.08), Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku ratownika wodnego.

Orzyska Noc Muzeów

Wszystkich zabieganych, którzy na co dzień nie mają czasu i tych chcących przypomnieć sobie jak wygląda nasze muzeum, a także wszystkich, którzy chcą się z nami po prostu spotkać w otoczeniu orzyskich pamiątek serdecznie zapraszamy 15 maja (sobota) w godzinach 18.00-22.00. Tegoroczna Noc Muzeów odbywać się będzie w reżimie sanitarnym co, mamy nadzieję- nie zepsuje nam jednak radości spotkania po tak długim czasie zamknięcia🙂. Do zobaczenia!

BEZPŁATNE ELEKTRONICZNE OZNAKOWANIE PSÓW

Każdy mieszkaniec gminy Orzysz może nieodpłatnie zaczipować swojego psa. Chipowanie przeprowadza Gabinet Weterynaryjny „MULTIWET” w Orzyszu, ul. Polna 10.


Powiatowy Konkurs Recytatorski "Ja, Norwid. Znajdziesz mnie w bibliotece"

Zachęcamy do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Ja, Norwid. Znajdziesz mnie w bibliotece" skierowanym do młodzieży szkół średnich w wieku 15-20 oraz dorosłych 21+. Atrakcyjne nagrody pieniężne już na Was czekają!!! Pierwsza nagroda - 300zł, druga - 200zł, trzecia - 100zł, wyróżnienie - 50zł w każdej kategorii. Odbiór nagród osobisty. Na nagrania czekamy do 8 czerwca. Ogłoszenie wyników 18 czerwca za pośrednictwem strony polanakultury.orzysz.pl oraz na FB Biblioteki Polany Kultury. Czekamy na Wasze prezentacje!!!

Ćwiczenia "Mil Med Challange 2021" w Orzyszu

W dniu 11 maja br. na sali widowiskowo - sportowej MOSIR w Orzyszu pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej rozpoczęły się trzydniowe zawody z zakresu medycznego ratownictwa taktycznego. Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski dokonał uroczystego otwarcia konferencji naukowo – szkoleniowej, połączonej z warsztatami oraz zawodami. Zajęcia prowadzone będą w dniach 11-14 maja na Stadionie Miejskim, Plaży Miejskiej oraz w Urzędzie Miejskim w Orzyszu. Uczestnikom, słuchaczom i zawodnikom życzymy powodzenia i dobrego samopoczucia w Orzyszu Wojskowej Stolicy Polski.

Akcja charytatywna dla Natana

Stowarzyszenia Weteranów i Sympatyków 15BSAP "Saper Orzysz" rozpoczyna kolejną akcję charytatywną. Głównym celem tej akcji jest charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz pomocy w przeprowadzeniu operacji, zabiegów oraz rehabilitacji syna żołnierza i weterana.

Ważne! Konsultacje spłeczne!

Związek OSP RP realizując cele statutowe w zakresie reprezentowania interesów Ochotniczych Straży Pożarnych organizuje konsultacje społeczne przedstawionego przez Komendę Główną PSP dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej, mimo że z formalnego punktu widzenia konsultowany dokument jest co najwyżej propozycją przyszłego projektu ustawy.

Informacja

ℹ️ OD 10 MAJA ZMIANY W FUNKCJONOWANIU URZĘDU ℹ️ Z dniem 10 maja br. przywracamy bezpośrednią obsługę interesantów oraz możliwość osobistego załatwiania spraw w poszczególnych wydziałach Urzędu Miejskiego w Orzyszu. W dalszym ciągu jednak uprzejmie prosimy o zachowanie odpowiednich rygorów sanitarnych i zachęcamy do korzystania z elektronicznych form komunikacji z Urzędem.

Rozpoczynamy Tydzień Bibliotek!

Serdecznie zapraszamy na XVIII Tydzień Bibliotek!!!! Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy klikając w link do interaktywnego plakatu:

Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Nie czekaj do ostatniej chwili! Spisz się przez Internet i weź udział w loterii.

Uwaga Konkurs Plastyczny! "Okładka jak z obrazka" to coś dla Was!

Serdecznie zapraszamy przedszkolaki oraz dzieci szkolne z klas I-III oraz IV-VIII do udziału w konkursie plastycznym. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace do 13 maja godz. 18:00 Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna do pobrania poniżej. Atrakcyjne nagrody rzeczowe już czekają!

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzyskie Centrum Informacyjne

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online INVEST IN ORZYSZ
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too