Dziś jest
PL EN DE UK LT

Sprawozdanie z działalności Biblioteki za 2010 rok - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Biblioteka Miejska » Czytelnia

Sprawozdanie z działalności Biblioteki za 2010 rok

Czytelnia

W czytelni zanotowano 6579 użytkowników, którzy skorzystali z 6756 książek oraz 16758 czasopism, z pracowni internetowej skorzystało 1867 użytkowników.

Biblioteka prenumerowała 25 tytułów czasopism, na kwotę 7047,76 zł.

 

Formy popularyzacji czytelnictwa:

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Orzyszu wraz z filiami w Dąbrówce i Okartowie prowadzą różnorodne formy popularyzacji czytelnictwa:

- formy zespołowe: lekcje biblioteczne, imprezy okolicznościowe, Mikołajki, Jasełka, formy teatralne, głośne czytanie, konkursy literackie i czytelnicze, zajęcia z dziećmi, ferie zimowe w Bibliotece, apele, pogadanki, imprezy słowno – muzyczne itp.

ilość 152, uczestników 1968.

- formy poglądowe: wystawki, gazetki, plakaty

ilość 64.

Ponadto, aby zachęcić mieszkańców miasta i całej gminy do odwiedzania Biblioteki                i korzystania z jej zbiorów, uatrakcyjniamy nasze wnętrze poprzez wykonywanie okolicznościowych dekoracji, przygotowywanie tematycznych wystaw książkowych oraz wystaw z nowościami wydawniczymi.

Biblioteka stale współpracuje z redakcją Biuletynu Informacyjnego – Magazynu Samorządowego Miasta i Gminy Orzysz. Regularnie zamieszczane są w nim artykuły dotyczące tego co dzieje się w Bibliotece i nowości wydawniczych, dostępnych w naszej Bibliotece.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-03-04 17:00 | Maja Rostkowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too