Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Okartowie » Projekty, programy

Szkoła Wierna Dziedzictwu

We wrześniu społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Okartowie rozpoczęła działania w kierunku zdobycia certyfikatu Szkoła Wierna Dziedzictwu.
Hubert Makowski 2017-07-07 19:20
więcej

Ratujemy i uczymy ratować

Program "Ratujemy i uczymy ratować" powstał dzięki Fundacji WOŚP Jurka Owsiaka i jest adresowany do wszystkich nauczycieli i uczniów klas I-III. Swym zakresem obejmuje tematy: Bezpieczeństwo, Sprawdzanie przytomności, Wzywanie pomocy, Sprawdzanie oddechu, Ustalanie nieprzytomnego w pozycji bocznej, Oddechy ratownicze i uciskanie klatki piersiowej, Łańcuch przeżycia.
Hubert Makowski 2016-11-03 14:44
więcej

Owoce w szkole

Program "Owoce w szkole" skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Głównym celem programuowoce1 jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym realizowane w szkołach podstawowych.
Hubert Makowski 2016-11-03 14:40
więcej

Szklanka mleka

Celem programu "Szklanka mleka" jest kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych przez dzieci.
Hubert Makowski 2016-11-03 14:38
więcej

Akademia aquafresh

Program ten stawia sobie za cel zmniejszenie występowania próchnicy u dzieci w Polsce poprzez szeroko prowadzone działania profilaktyczne dla najmłodszych. Akademia Aquafresh została powołana z myślą o ochronie zdrowia dzieci, żeby poprzez działania edukacyjne wytwarzać w nich potrzebę dbania o higienę jamy ustnej, a w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica.
Hubert Makowski 2016-11-03 14:35
więcej

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś. Celem programu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne. Głównym zadaniem małych uczestników jest przygotowanie szeregu projektów ekologicznych,
Hubert Makowski 2016-11-03 14:31
więcej

Cała Polska czyta dzieciom

Cała Polska czyta dzieciom to kampania społeczna, mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju
Hubert Makowski 2016-11-03 14:28
więcej

« · 1 · 2 · 3 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too