Dziś jest
PL EN DE UK LT

Partnerzy projektu - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Michał Kajka - Poeta Mazur » Partnerzy projektu

Partnerzy projektu

Inicjator projektu „Michał Kajka Poeta Mazur”” Mazurskie Obchody 150 rocznicy urodzin Michała Kajki, Burmistrz Orzysza wystąpił do samorządów, instytucji z regionu Mazur oraz do osób związanych z osobą Michała Kajki z zaproszeniem do współudziału  w projekcie. Chęć współpracy wyrazili:

 

Starostwo Powiatowe w Ełku, Starostwo Powiatowe w Piszu, Urząd Miejski w Białej Piskiej, Urząd Miasta w Ełku, Urząd Miejski w Giżycku, Urząd Gminy Miłki, Urząd Miejski w Orzyszu, Urząd Miejski w Piszu, Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida, Urząd Miejski w Szczytnie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej-Piskiej, Ełckie Centrum Kultury, Giżyckie Centrum Kultury, Ośrodek Kultury w Miłkach, Dom Kultury w Orzyszu, Piski Dom Kultury, Muzeum Michała Kajki w Ogródku, Muzeum Ziemi Piskiej, Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu, Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu, Zespół Szkół im. Michała Kajki w Dąbrówce, Szkoła Podstawowa im. mjr  Henryka Sucharskiego w Orzyszu, Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego w Okartowie, Szkoła Podstawowa w Skomacku Wielkim, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Białej Piskiej, Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie, MOSiR w Ełku, prof. dr hab. Zbigniew Chojnowski, dr Jan Chłosta, Stowarzyszenie Kultury Nieestradowej im. Michała Kajki w Ogródku, Orzyskie Stowarzyszenie Terapeutów i Animatorów Kultury, Ludowy Uczniowski Klub Kolarski w Ełku

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2008-03-05 12:55 | Agnieszka Górecka

Pozostałe aktualności

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too