Dziś jest
PL EN DE UK LT

Historia - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MKS Orzysz » Historia

Historia

MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY W ORZYSZU

powstał 01.12.10

Mamy zamiar propagować tą ciekawą dyscyplinę sportu wśród najmłodszych, w poszanowaniu ducha rywalizacji fair- play. Klub zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży. Jeden z zawodników jest powoływany do Kadry województwa, rocznik 2000- Modzelewski Wojciech.
 
        Staramy się prowadzić zajęcia szkoleniowo-treningowe, tworzące system współzawodnictwa sportowego. Organizujemy imprezy sportowe oraz rekreacyjne. W ten sposób stwarzamy powszechną i ogólnie dostępną ofertę skierowana przede wszystkim do młodego pokolenia. Sportowe zajęcia pozalekcyjne prowadzone są w oparciu o szkolne obiekty sportowe, jak i bazę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu.
 
          Młodzieżowy Klub Sportowy nawiązał kontakty z Klubami z Ekstraklasy jak Lechia Gdańsk i Legia Warszawa. Poprzez te więzi mamy nadzieję, że w przyszłości, którykolwiek z naszych zawodników, będzie miał szanse zagrać w którymś z wymienionych Klubów.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-08-18 13:24 | Maciej Kosiorek

Pozostałe aktualności

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too