Dziś jest
PL EN DE UK LT

Patron honorowy - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MKS Orzysz » Partner honorowy

Honorowi członkowie klubu

Tytuł "Honorowego Członka Klubu" nadaje się osobom szczególnie zasłużonym dla Klubu. To wielki zaszczyt i przywilej dla każdego. To szansa na okazanie swojego człowieczeństwa dla dobra ogółu.

Dnia 21.02.2011 roku odbyło się zebranie Młodzieżowego Klubu Sportowego w Orzyszu. Zatwierdzono na nim, na wniosek Zarządu nadanie tytułu"HONOROWEGO CZŁONKA KLUBU".

1. Zbigniew Włodkowski

2. Marek Wysocki

3. Jarosław Marcinkiewicz

4. Andrzej Tomaszewski

5. Andrzej Nowak

6. Andrzej Rakowski

7. Andrzej Kamiński-  Dyrektor "Przeglądu Sportowego"- dział marketingu i reklam.

8. Dariusz Smakosz

9. Tadeusz Hermanowski- Członek Lechii Gdańsk

 

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-08-25 19:44 | Maciej Kosiorek

Patron honorowy

  • Zbigniew Włodkowski


PATRON HONOROWY

Zbigniew Włodkowski- poseł na Sejm VII kadencji

 

Odpowiedzialny za wzrost spójności społecznej, w tym za zwiększanie szans edukacyjnych środowisk zaniedbanych pod względem edukacyjnym oraz za kształcenie zawodowe i ustawiczne.

Zbigniew Włodkowski urodzony w 1961 r. w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie), absolwent Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Ukończył również Studia Podyplomowe z zakresu Edukacji Informatycznej, Matematyki i Zarządzania Oświatą.

Doktorant Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W 2003 r. został wybrany radnym Powiatu Pisz i powołany przez Radę na funkcję Starosty Powiatu Piskiego.W 2005 r. został posłem na Sejm RP V kadencji-członek Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

W 2010 r. został radnym Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów.

W wyborach w 2011 z listy PSL ponownie wybrano go do Sejmu z okręgu olsztyńskiego. W związku z tym 22 października 2011 został odwołany z funkcji wiceministra edukacji narodowej, zrezygnował także z zasiadania w sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-08-19 10:20 | Maciej Kosiorek

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too