Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Gimnazjum w Orzyszu » Świetlica i biblioteka

"POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - spędzamy czas tak, jak rodzice w naszym wieku."

Pod takim hasłem w dniach 24 - 25 lutego uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią realizowali projekt edukacyjny. Każdy element spotkania, atrakcje i zadania, były przemyślane i wymyślone przez uczniów.
Justyna Brożek 2017-03-03 23:09
więcej

SPOTKANIE UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH Z PANIĄ DYREKTOR

Tuż po zimowej przerwie w Gimnazjum w Orzyszu odbyło się spotkanie uczniów dojeżdżających z Panią Dyrektor Agnieszką Chaberską oraz nauczycielami opiekunami świetlicy szkolnej.
Justyna Brożek 2017-02-13 00:05
więcej

TYDZIEŃ CISZY W GIMNAZJUM W ORZYSZU

W ramach projektu Szkoły Promującej Zdrowie przeprowadziliśmy Tydzień Ciszy. To już czwarta edycja tego konkursu, w którym oceniane są całe klasy według ustalonych kryteriów: skupienie na lekcji, życzliwość wobec siebie, kultura zachowania, wzajemna pomoc, niezabieranie głosu bez uprzedniego zgłaszania nauczycielowi.
Justyna Brożek 2017-02-07 21:19
więcej

Przepowiednia na jutro?

Niemożliwe? Ależ, tak. Na chwilę orzyskim gimnazjum zawładnęły wróżby, przepowiednie, zabawa. Wszak zbliżają się Andrzejki! W polskiej tradycji zakorzenione od dawna. Kiedyś dawały pannom nadzieję na wymarzonego chłopca - dziś przednia zabawa.
Justyna Brożek 2017-01-18 12:24
więcej

SŁOWA PĘDZLEM MALOWANE

Od czasu, kiedy biblioteka szkolna w Gimnazjum w Orzyszu wzbogaciła się o pokaźny zbiór najnowszej literatury młodzieżowej, znacząco wzrósł poziom czytelnictwa wśród gimnazjalistów. Posłużyło to za pretekst do zajęć, w których udział wzięli uczniowie klas IIIC i IIID w ramach godziny wychowawczej.
Justyna Brożek 2017-01-18 12:22
więcej

Dzień Dobrego Słowa w Gimnazjum w Orzyszu

Miłego dnia! Jesteś super! Lubię Cię! Dziękuję, że jesteś! – takie i inne miłe zwroty zawładnęły orzyskim Gimnazjum. Już od rana wszyscy przekazywali sobie ,,dobre słowa”, a kto nie potrafił znaleźć ich w osobistym słowniku, mógł skorzystać ze ściągawek, które pojawiły się na tablicach ogłoszeniowych w formie fiszek do przekazywania.
Justyna Brożek 2017-01-18 12:19
więcej

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Wstąp do szkolnej biblioteki!

Od kiedy biblioteka w Gimnazjum w Orzyszu wzbogaciła się o blisko 300 nowych książek, uczniowie odwiedzają ją ze zdwojoną częstotliwością. Zaglądają kilka razy w ciągu dnia, aby obejrzeć nowości, porozmawiać o swoich ulubionych autorach i przede wszystkim, żeby wypożyczyć coś dla siebie.
Justyna Brożek 2017-01-18 12:17
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too