Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury » Imprezy cykliczne » WOŚP » XXIII Finał

23.Finał WOŚP za nami !!!

Dzięki wrażliwości setek ludzi corocznie od dziesięciu lat udaje się w Orzyszu zorganizować finał w wielkim stylu. I w tym roku także nie zabrakło instytucji, organizacji, firm oraz osób prywatnych, które wsparły działania 23. Finału WOŚP. Orkiestrowe granie na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci. A oto Ci , którzy zagrali z nami:
Beata Szymankiewicz 2015-01-13 19:39
więcej

WOŚP w Klubie Garnizonowym - fotorelacja

Beata Szymankiewicz 2015-01-12 10:06
więcej

"Orkiestrowe granie" w Orzyszu zakończone!

Kochani! Zakończyliśmy pracę w sztabie. Pieniądze zostały zliczone . Ostatecznie zebraliśmy 12 161,62 zł. Jest to naprawdę doskonały wynik ! Pogoda nas nie rozpieszczała. Najlepiej wiedzą to wolontariusze, którzy pomimo wiatru i chłodu z uśmiechem na twarzy od wczesnych godzin rannych kwestowali w Orzyszu i w Okartowie. Nieważne , czy pobijemy rekord.Tak naprawdę liczy się to, że jest w Was tyle dobra, którym chcecie się dzielić z innymi... Z całego serca Wam Wszystkim dziękuję! Szef Sztabu WOŚP w Orzyszu Beata Szymankiewicz
Beata Szymankiewicz 2015-01-11 23:52
więcej

UWAGA! IMPREZA FINAŁOWA PRZENIESIONA DO KLUBU!!!

Kochani , pogoda nas nie rozpieszcza. Przed chwilą zapadła decyzja - ze względu bezpieczeństwa przenosimy imprezę do Klubu 15 Mazurskiego Batalionu Saperów !!! Dzięki dla P. Małgosi Staszewskiej za udostępnienie sali. Dziesiątki osób zaangażowanych w przygotowanie imprezy finałowej. Nie zawiedźcie nas! Przybądźcie do Klubu (budynek przy Liceum Ogólnokształcącym). O godz. 18.00 koncert Błękitnego Nosorożca, licytacje, loteria fantowa, pyszna grochówka wojskowa . o 20.00 światełko do nieba!
Beata Szymankiewicz 2015-01-10 13:09
więcej

23.Finał WOŚP już jutro!!!

Koniecznie przybywajcie do Ogródka Jordanowskiego na godz. 18:00 . Zagra z nami i specjalnie dla Was zespół BŁĘKITNY NOSOROŻEC, wystąpi orzyska młodzież uzdolniona wokalnie i tanecznie, będą przejażdżki wozem strażackim, licytacje , loteria fantowa, przepyszna wojskowa grochówka! Tradycyjnie o 20.00 "światełkiem do nieba" połączymy się z wolontariuszami WOŚP w całym kraju i nie tylko. Bądźcie z nami!!!
Beata Szymankiewicz 2015-01-10 12:39
więcej

Dobre Anioły są wśród nas!

Kochani, wielkie dzięki za życzliwość, wyrozumiałość i dobre serca! Nie było firmy, osób prywatnych , do których nie zwróciłabym się o pomoc i nie udzieliłyby wsparcia! W tym roku zagrają z nami:
Beata Szymankiewicz 2015-01-10 11:07
więcej

Praca w Sztabie wre!

W czwartek odbyło się spotkanie wolontariuszy podczas, którego szefowa Sztabu WOŚP w Orzyszu Beata Szymankiewicz omówiła regulamin wolontariusza 23. Finału WOŚP ,a przedstawiciel orzyskiej policji st. sierż. sztabowy Marek Makarewicz przypomniał o zasadach bezpieczeństwa podczas kwestowania w dniu 11 stycznia b.r. Dziś składaliśmy puszki , wykonywaliśmy elementy dekoracyjne … Wszystko jest dopięte ! Startujemy 11 stycznia b.r. o godz. 8.00. Koniecznie bądźcie z nami!
Beata Szymankiewicz 2015-01-08 15:29
więcej

« · 1 · 2 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too